Arayın: +90 352 321 16 76
WhatsApp: +90 534 646 15 06

Kaytela Nonwovens

Firmamız 2001 yılından itibaren tekstil sektöründe faaliyet göstermekte olan Güçteks Tekstil bünyesinde, ek olarak nonwoven tela kumaş imalatı yapmak amacı ile KAYTELA markasıyla 2013 yılında kurulmuştur. 8.000 mt kapalı olmak üzere toplamda 12.000 mt alanda Kayseri Organize sanayi bölgesinde faaliyetlerini yürütmektedir.

Kaytela markasıyla ürettiğimiz dokumasız yüzey diye tabir edilen telada %100 orijinal polipropilen hammadde kullanımı tercih edilmektedir. İsteğe göre yumuşak ve ya sert dokusu, 10 Gr – 150 Gram arasında, 240 Cm enine kadar ve istenilen renklerde ürün üretilmektedir. Ayrıca müşterinin talebine göre alev geciktirici, anti bakteriyellik, anti statiklik ve Ultra Viyole katkılı özellikleriyle de satışa sunulmaktadır.

Birçok sektörde (sanayi, zirai vs.) kullanılmakta olan tela kumaş özellikle Ev Tekstili ve Mobilya sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Yataklarda yay kaplama, yatak koruyucu, yastık ve yorgan kılıfı, kanepe ve mobilyalarda kırlent kumaşı arka veya alt bez kumaşı gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Ayrıca çanta imalatı, reklam ve promosyon ürünleri imalatında da kullanılması mümkündür.

Misyon

Dürüstlük, güven ilkesi ve kalite anlayışıyla müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak, müşterilerimizin başarılarını desteklemek ve bunların yanı sıra ülke ekonomisine katkı sağlayan bir şirket olmak

Vizyon

Dünya genelinde hizmet veren, sektöründe en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak